Кафедра філософії

Мова:

З нагоди Дня науки кафедра філософії ХНУРЕ провела науково-теоретичний семінар

На кафедрі філософії ХНУРЕ, під керівництвом завідуючої кафедри проф. ШтанькоВ.І., відбувся науково-теоретичний семінар, присвячений Дню науки. Тема обговорення: «Освітня та професійна діяльність майбутнього фахівця: створення індивідуального стилю. Професійний імідж майбутнього фахівця. Ресурси та ризики на шляху становлення в професійній діяльності».

З нагоди Дня науки кафедра філософії ХНУРЕ провела науково-теоретичний семінар

Із доповіддю за темою семінару виступила ст. викл. кафедри О.С. Митцева, яка є спеціалістом з цієї проблематики. О.С. Митцева має друковані праці та викладає навчальні дисципліни, у яких висвітлюються питання професійного іміджу майбутнього фахівця. Доповідь розкривала як сучасні теоретичні підходи, так і практичні виміри проблемного поля формування професійного іміджу майбутнього фахівця. Значну увагу було приділено специфіці технічного університету, тому, як вирішуються питання становлення в професійній діяльності студентів ХНУРЕ. Доповідач та інші учасники семінару обговорили свої практичні напрацювання з цієї тематики, визначили шляхи вдосконалення роботи з формування мотиваційних настанов студентів на шляху становлення в професійній діяльності, подолання можливих ризиків.

У дискусії брали участь проф. В.І. Штанько, викладачі кафедри – проф. Л.А. Тіхонова, доц. Т.Г. Комарова, доц. А.М. Покровський, доц. Н.М. Дашенкова, доц. В.В. Омельченко, доц. Г.М. Горячковська, доц. О.В. Турута, доц. Г.Г. Старікова, доц. А.А. Яковлев, ст. викл. О.О. Жидкова. Учасники семінару вирішили, що визначені проблемні вектори набудуть свого подальшого розкриття у межах колективної монографії кафедри філософії.