Кафедра філософії

Мова:

Вітаємо з Днем юриста України!

Кафедра філософії вітає усіх правознавців із професійним святом – Днем юриста!

Бажаємо невичерпної енергії, плідної роботи, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права і закону, справедливості і добра!
Нехай професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у майбутньому та неухильним особистим та професійним зростанням.

Щороку на початку жовтня всі юристи України, відзначають професійне свято. Його дата була встановлена за Указом Президента Леоніда Кучми від 16 вересня 1997 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України.

Дату Дня юриста України обрано зовсім не випадково. Вважається, що саме 8 жовтня в 1016 році Ярослав Мудрий видав звід законів “Руська правда”, що став згодом правовою основою для розвитку централізованої держави Київська Русь.

Для нашого суспільства, як і для населення будь-якої іншої країни, професія юриста дуже важлива, адже саме на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання затвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців.

 

Вітаємо з Днем юриста України!