Кафедра філософії

Мова:

Опитування для викладачів ХНУРЕ

Шановні колеги!
Просимо Вас прийняти участь в процесах з удосконалення якості освіти та відповісти на запитання анкети, яку ви можете знайти за посиланням. Анкета не передбачає фіксації персональних даних респондента.  https://www.research.net/r/KharkivNationalRadioElectronicsF

Наприкінці 2020 р. в  результаті конкурсу ХНУРЕ був відібраний для участі в міжнародному проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ Initiative), який фінансується Державним департаментом США через Посольство США в Україні. В останні дні 2020 року ректором ХНУРЕ проф. Семенцем Валерієм Васильовичем було підписано Меморандум про реалізацію проекту між ХНУРЕ та організацією «Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS» (США). Мета проекту – імплементація політик та практичних механізмів попередження та протидії порушень принципів академічної доброчесності та розбудові механізмів внутрішнього забезпечення якості освіти.

В межах реалізації проекту передбачено опитування учасників освітнього процесу. Впевнені, що разом з Вами ми зробимо наш університет ще кращим!