Кафедра філософії

Мова:

Центр гендерної освіти ХНУРЕ провів інформаційний захід в межах Міжнародної акції «16 днів проти насильства»

3 грудня 2019 р. Центр гендерної освіти ХНУРЕ на базі Наукового парку «Синергія» за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації провів інформаційний захід в межах Міжнародної акції «16 днів проти насильства».

У заході взяли участь представники Гендерних центрів закладів вищої освіти, Управління патрульної поліції ГУ Національної поліції в Харківській області, ГО «Харківське жіноче об’єднання «Сфера», Благодійного фонду «Карітас», куратори груп та студенти ХНУРЕ. Під час заходу присутні ознайомилися з ходом реалізації проекту «Через рівність та порозуміння до захисту і безпеки», досвідом інституалізації гендерної рівності у вишах сектору безпеки та оборони, останніми тенденціями у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми.

Особливу подяку кафедра філософії та Центр гендерної освіти висловлює деканату факультету інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту і кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою за виявлену зацікавленість і небайдужість до проблем, що обговорювалися.

Центр гендерної освіти ХНУРЕ провів інформаційний захід в межах Міжнародної акції «16 днів проти насильства»